26 weken en 2 dagen

Hoi hoi dames,

hier ben ik weer met een blog, 26 weken en 2 dagen alweer!

de tijd vind ik echt voorbij vliegen.

nou zoals jullie weten was ik algelopen maandag 5 april opgenomen in het ziekenhuis omdat ik wat bloed verlies had in de ochtend.

nou ze hebben mij onderzocht in het ziekenhuis,inwendige echo,met de eendenbek,en nog een echo op de buik,maar ze hebben niks kunnen vinden.

maar toch vonden ze het verstandig om mij even een nachtje te houden.

niet echt leuk maarja je doet het voor een goed doel.

ik werd nog even een half uurtje aan de ctg scan gelegen,maar daar was niks bijzonders op de zien was allemaal normaal, ze hebben nog even naar mijn baarmoedermond gekeken en die was mooi gesloten,lang en heel stug.

dus daar was niks om ons zorgen over te maken.

nou die zelfde dag deden ze verder niks meer.

en het bloeden was inmiddels allang weer gestopt.

de volgende ochtend werd ik al om 7 uur gewekt en toen kwamen ze alweer bloed prikken.

en voor het eten natuurlijk en me bed werd verschoont.

ik moest even verplicht naar de toilet,maar ik had in de nacht en ochtend geen bloed verloren dus dat was goed nieuws.

s'ochtend rond 10 uur kwam de dokter bij mij kijken en vroeg hoe het ging.

nou met mij ging het goed, ik had nog een klein beetje een gevoelige onderbuik maar dat kwam door het aanraken aan de binnenkant.

ik had geen bloed meer verloren vertelde ik en ik ging ook een beetje door de gangen lopen want heel de tijd in bed liggen had ik ook geen zin in.

nou dat vondt ze goed en zeker omdat ik zelf iets overnam.

nou ze zou me over 2 uurtje komen halen omdat ze weer even wou onderzoeken.

ze ging weer een echo maken,alles zag er goed uit.

ze ging weer met de eendenbek kijken,en ze zag geen bloed meer zitten,en ze heeft een paar kweekjes gemaakt van mijn baarmoedermond.

eerst ging ze met een paar stokjes met watjes eraan.

en toen kwam ze met iets anders,ik weet niet wat het was maar daar prikte ze me mee in de baarmoedermond en ze ging met dat ding zitten wroeten en rond draaien,en daar nam ze een kweekje van.

nou toen begon het bloeden weer,dat was helemaal normaal,en het zou niet veel moeten zijn.

nou ik verloor in de loop van de dag niet veel bloed.

hooguit een paar druppels,en later werd het bruin.

gelukkig was ik er gistermiddag al vanaf,en het heeft niet meer gebloed.

dus nu moet ik afwachten of ik er misschien geen ontsteking heb zitten,maar dat leek haar niet.

volgende week donderdag 15 april moet ik weer terug komen en dan gaan ze weer even kijken met een echo.

als dan alles er weer goed uit ziet dan mag ik terug naar me eigen verloskundige.

maar voor nu willen ze me even onder hun hoede houden,en dat vindt ik helemaal niet erg haha. hun kunnen tenslotte meer doen.

met ons mannetje gaat het heel erg goed,en hij heeft hier totaal niks van gemerkt gelukkig.

hij groeit mooi door en hij lig helemaal op schema.

nou dit was mijn blog weer,het was een heel lang bericht.

tot week 27

Liefs Anita

392 x gelezen, 0

reacties (0)


  • vlinder k

    Gelukkig dat alles goed is zeg! Geniet maar lekker van je zwangerschap hoor! liefs

  • faro0910

    gelukkig dat alles weer goed met je gaat,,
    liefs xx

  • Loving May.

    Gelukkig dat alles weer goed gaat =) xxx

  • happy-mommy

    gelukkig maar!ik heb laatst 3 dagen in het ziekenhuis gelegen!had heimwee!was gewoon op controle en moest ineens blijven,mocht niet eens meer naar huis voor mijn spullen!mijn baarmoedermond is in 4 a 5 dagenc tijd van 3.1cm naar 6mm gegaan!vanmiddag moet ik weer een prik halen om mijn baarmoeder rustig te houden en hoop echt niet dat ik daar weer heel het weekend moet blijven!!ga dan echt janken!!!!voor jou ben ik blij dat alles goed is!

  • myrica

    hey meis gelukkig maar weer dat alles in orde is en ook met de kleine
    ik ken het het bloeden maak je erg onzeker en bang
    liefss